AKTUELLT!

Här lägger vi upp en del av aktuellt auktionsgods!

Tyvärr har vi ingen möjlighet att lägga upp samtligt auktionsgods, men för mer info tveka inte att ringa till oss!

0290-371 45

0708-66 21 66

Angelica Wiik litografi .

Angelica Wiik litografi .

Madelené Pyk

Mac Hamilton

Anders Palmér olja på Duk

B-G Karlsson olja på Duk

NYHETER!

Ulf Gripenholm

Ulf Gripenholm

Karl Höglund

info@wass-auktioner.se